![80x25мм Кабель-канал плінтусний L=99см білий [LP 80X25_HD] ПВХ LP Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716892135_80x25mm-kabel-kanal-plintusnij.jpg)
80x25мм Кабель-канал плінтусний L=99см білий [LP 80X25_HD] ПВХ LP Kopos
465,18 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LP 80X25_HD-99
Призначено для установки в кутку між підлогою і стіною.
| EAN код | 8595057609471 |
| Митний код | 39259020 |
| Вага | 0,6510 kg/m |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ударостійкість | 2 J |
| Антибактеріальні | так |
| Ширина | 80 mm |
| Висота | 25 mm |
| Довжина | 995 mm |
| Внутрішня поверхня | 450, 520, 400 |
| Допуски | доступні довжини з допуском ± 0,5% при 20 ° С |
| Небезпечна зона | Підключення магістральної лінії зв'язку з аксесуарами може бути встановлено в зонах з ризиком вибуху вибухових речовин, горюче-небезпечних зона 2, вибуху пилу - небезпечної зони 22 відповідно до ČSN EN 60 079-10. |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Дозволяє установку подвійної розетки | так |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Опис упаковки | упаковка - картон |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 465,18 ₴/од.

![80x25мм Кабель-канал плінтусний L=99см білий [LP 80X25_HD] ПВХ LP Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6716892136_w159_h159_80x25mm-kabel-kanal-plintusnij.jpg)
![80x25мм Кабель-канал плінтусний L=99см білий [LP 80X25_HD] ПВХ LP Kopos, фото 3](https://images.prom.ua/6716881698_w159_h159_80x25mm-kabel-kanal-plintusnij.jpg)
![80x25мм Кабель-канал плінтусний L=99см білий [LP 80X25_HD] ПВХ LP Kopos, фото 4](https://images.prom.ua/6716892137_w159_h159_80x25mm-kabel-kanal-plintusnij.jpg)
