![35x25мм Кабель-канал плінтусний L=2000мм білий [LP 35_HD] ПВХ LP Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716892126_35x25mm-kabel-kanal-plintusnij.jpg)
35x25мм Кабель-канал плінтусний L=2000мм білий [LP 35_HD] ПВХ LP Kopos
232,15 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP 35_HD
Призначено для розміщення в кутку між підлогою та стіною кімнати. Для кращої адгезії до підкладки. Підходить для використання на наливних підлогах.
| EAN код | 8595057615977 |
| Митний код | 39259020 |
| Вага | 0,2360 kg/m |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ударостійкість | 2 J |
| Антибактеріальні | так |
| Ширина | 35 mm |
| Висота | 25 mm |
| Довжина | 2 m |
| Внутрішня поверхня | 350 mm2 |
| Допуски | доступні довжини з допуском ± 0,5% при 20 ° С |
| Небезпечна зона | Підключення магістральної лінії зв'язку з аксесуарами може бути встановлено в зонах з ризиком вибуху вибухових речовин, горюче-небезпечних зона 2, вибуху пилу - небезпечної зони 22 відповідно до ČSN EN 60 079-10. |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Опис упаковки | упаковка - картон |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 232,15 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![35x25мм Кабель-канал плінтусний L=2000мм білий [LP 35_HD] ПВХ LP Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6716892127_w159_h159_35x25mm-kabel-kanal-plintusnij.jpg)
![35x25мм Кабель-канал плінтусний L=2000мм білий [LP 35_HD] ПВХ LP Kopos, фото 3](https://images.prom.ua/6716892128_w159_h159_35x25mm-kabel-kanal-plintusnij.jpg)
