![Кут плаский для підлогового каналу LO 50x11мм ПВХ білий [8843_HB] LО Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716891626_kut-plaskij-dlya.jpg)
Кут плаский для підлогового каналу LO 50x11мм ПВХ білий [8843_HB] LО Kopos
103,67 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8843_HB
Призначені для зручного та естетичного з'єднання пластмасових коробів.
| EAN код | 8595057654969 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0142 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LO 50 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 103,67 ₴/од.

