![Трійник для підлогового каналу LO 34x10мм ПВХ світло-сірий [8834_KB] LО Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716891610_trijnik-dlya-pidlogovogo.jpg)
Трійник для підлогового каналу LO 34x10мм ПВХ світло-сірий [8834_KB] LО Kopos
81,42 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8834_KB
Естетичне оформлення місць з'єднання, повороту траси, відведення (спуску) від прямої траси.
| EAN код | 8595057656512 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0090 kg/шт |
| Колір | світло-сірий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LO 35 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 34 мм |
- Ціна: 81,42 ₴/од.

