![Перехідник на коробку LK 18x13мм ПВХ білий [8737_HB] LV Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716890230_perehidnik-na-korobku.jpg)
Перехідник на коробку LK 18x13мм ПВХ білий [8737_HB] LV Kopos
30,55 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8737_HB
Призначені для переходу до коробки LK 80X16 T.
| EAN код | 8595057612143 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0031 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LV 18x13 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Перехідник на коробку |
- Ціна: 30,55 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

