![Приладовий носій 108x56x90мм сталь для кабельних каналів EKE 140x60, 180x60 [PN EKE_S] Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716890158_priladovij-nosij-108x56x90mm.jpg)
Приладовий носій 108x56x90мм сталь для кабельних каналів EKE 140x60, 180x60 [PN EKE_S] Kopos
1 662,38 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: PN EKE_S
Приладовий носій для розеток 400 В (лише 16 А). Відстань для встановлення розеток становить 50 і 60мм.
| EAN код | 8595057658028 |
| Митний код | 73269098 |
| Вага | 0,1726 kg/шт |
| Матеріал | ZN |
| Покриття | ZnCr |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Ширина | 108 mm |
| Висота | 56 mm |
| Глибина | 90 mm |
| Додаток | EKE 140X60, EKE 180X60 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Приладний носій |
- Ціна: 1 662,38 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Приладовий носій 108x56x90мм сталь для кабельних каналів EKE 140x60, 180x60 [PN EKE_S] Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6716890159_w159_h159_priladovij-nosij-108x56x90mm.jpg)
