![Приладовий носій 133x91x28мм ПВХ для кабельних каналів LV 40x15 білий [PN 40X15_HB] Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716889940_priladovij-nosij-133x91x28mm.jpg)
Приладовий носій 133x91x28мм ПВХ для кабельних каналів LV 40x15 білий [PN 40X15_HB] Kopos
154,73 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: PN 40X15_HB
Складається з двох частин - носія і кришки. Носій має 1 блистерну упаковку. Підходить для Classic, Tango, Swing, Time та ін., з максимальною шириною 83 мм.
| EAN код | 8595057610569 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0840 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Ширина | 133 mm |
| Висота | 91 mm |
| Глибина | 28 mm |
| Додаток | для Короб LV 40X15 |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 91 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Приладний носій |
- Ціна: 154,73 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

