![Рамка потрійна для короба EKЕ 100x60мм ПВХ білий [8550-13_HB] EKЕ Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716889771_ramka-potrijna-dlya.jpg)
Рамка потрійна для короба EKЕ 100x60мм ПВХ білий [8550-13_HB] EKЕ Kopos
403,72 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 8550-13_HB
Для закриття монтажного простіру EKE коробів.
| EAN код | 8595057646681 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,1490 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Ширина | 253 mm |
| Висота | 104 mm |
| Глибина | 62 mm |
| Додаток | EKE 100X60 |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Відстань при з'єднанні двох коробок | 71 mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Рамка |
- Ціна: 403,72 ₴/од.

