![Рамка одинарна для короба EKЕ 100x60мм ПВХ білий [8550-11_HB] EKЕ Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716889688_ramka-odinarna-dlya.jpg)
Рамка одинарна для короба EKЕ 100x60мм ПВХ білий [8550-11_HB] EKЕ Kopos
251,12 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8550-11_HB
Для закриття монтажного простіру EKE коробів.
| EAN код | 8595057646667 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0640 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Ширина | 110 mm |
| Висота | 104 mm |
| Глибина | 62 mm |
| Додаток | EKE 100X60 |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - D |
| Відстань при з'єднанні двох коробок | 71 mm |
| Дозволяє установку подвійної розетки | так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Рамка |
- Ціна: 251,12 ₴/од.

