![З'єднувач перехідний для коробки PK 160x65мм ПВХ білий [8487_HB] PK Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716888181_zyednuvach-perehidnij-dlya.jpg)
З'єднувач перехідний для коробки PK 160x65мм ПВХ білий [8487_HB] PK Kopos
208,52 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8487_HB
З'єднання профілю кабельного каналу.
| EAN код | 8595057657120 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0265 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для парапетного каналу PK 160X65 D |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 208,52 ₴/од.

