![Заглушка для короба LHD 20x10мм ПВХ чорний [8921_FB] LH Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716887840_zaglushka-dlya-koroba.jpg)
Заглушка для короба LHD 20x10мм ПВХ чорний [8921_FB] LH Kopos
86,30 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8921_FB
Естетичне оформлення торців короба і захист від потрапляння всередину короба сторонніх предметів.
| EAN код | 8595568935182 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0029 kg/шт |
| Колір | чорний |
| Матеріал | HF |
| Безгалогенний матеріал | так |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 90 °C |
| Додаток | для прокладки LHD 20x10 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Заглушка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 86,30 ₴/од.

