![Кут внутрішній для короба LHD 50x20мм ПВХ білий [8995_HB] LH Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716886312_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба LHD 50x20мм ПВХ білий [8995_HB] LH Kopos
58,22 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 8995_HB
Естетичне оформлення місць з'єднання кабельних коробів при організації повороту траси.
| EAN код | 8595568922427 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0126 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LHD 50x20 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 58,22 ₴/од.

