![Кут внутрішній для короба LH 40x40мм ПВХ світло-коричневий [8645_SD] LH Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716886671_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба LH 40x40мм ПВХ світло-коричневий [8645_SD] LH Kopos
229,86 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8645_SD
Естетичне оформлення місць з'єднання кабельних коробів при організації повороту траси.
| EAN код | 8595568909985 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0280 kg/шт |
| Колір | світле дерево |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LHD 40X40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Світло-коричневий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 229,86 ₴/од.

