![Кут внутрішній для короба LHD 40x20мм ПВХ світло-коричневий [8635_SD] LH Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716886668_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба LHD 40x20мм ПВХ світло-коричневий [8635_SD] LH Kopos
156,95 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8635_SD
Естетичне оформлення місць з'єднання кабельних коробів при організації повороту траси.
| EAN код | 8595568909961 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0110 kg/шт |
| Колір | світле дерево - світло-коричневий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LHD 40X20 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Світло-коричневий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 156,95 ₴/од.

