![Кут внутрішній для короба LHD 20x20мм ПВХ дуб [8625_I2] LH Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716886547_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба LHD 20x20мм ПВХ дуб [8625_I2] LH Kopos
120,08 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8625_I2
Естетичне оформлення місць з'єднання кабельних коробів при організації повороту траси.
| EAN код | 8595057656833 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0078 kg/шт |
| Колір | темний дуб |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для встановлення LHD 20X20 I2 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб |
- Ціна: 120,08 ₴/од.

