![Кут внутрішній для короба 40x15мм ПВХ білий [8713/2_HB] LV Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716886486_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба 40x15мм ПВХ білий [8713/2_HB] LV Kopos
61,89 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8713/2_HB
Естетичне оформлення місць з'єднання кабельних коробів при організації повороту траси.
| EAN код | 8595057610354 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0140 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LV 40X15 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 61,89 ₴/од.

