![Кут внутрішній для короба 18x13мм ПВХ темно коричневий [8735_I2] LV Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716886484_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба 18x13мм ПВХ темно коричневий [8735_I2] LV Kopos
108,88 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8735_I2
Естетичне оформлення місць з'єднання кабельних коробів при організації повороту траси.
| EAN код | 8595568909633 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0068 kg/шт |
| Колір | темний дуб |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LV 18x13 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 108,88 ₴/од.

