![Кут внутрішній для короба LH 60x40мм змінний безгалогенний білий [8655HF_HB] LH Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716886316_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба LH 60x40мм змінний безгалогенний білий [8655HF_HB] LH Kopos
675,49 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8655HF_HB
Естетичне оформлення місць з'єднання кабельних коробів при організації повороту траси.
| EAN код | 8595568933850 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0545 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | HF |
| Безгалогенний матеріал | так |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 90 °C |
| Додаток | для прокладки LH 60x40HF |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Безгалоговий |
- Ціна: 675,49 ₴/од.

