![Кут внутрішній для короба PK 120x55мм ПВХ білий [8475_HB] PK Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716886093_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба PK 120x55мм ПВХ білий [8475_HB] PK Kopos
360,24 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8475_HB
Естетичне оформлення місць з'єднання кабельних коробів при організації повороту траси.
| EAN код | 8595057650626 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0840 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для парапетного каналу PK 120X55 D |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 360,24 ₴/од.

