![Кут внутрішній для короба EKD 80x40мм змінний ПВХ білий [8505_HB] EKD Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716885865_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба EKD 80x40мм змінний ПВХ білий [8505_HB] EKD Kopos
310,93 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 20 од.
- Код: 8505_HB
Естетичне оформлення місць з'єднання кабельних коробів при організації повороту траси.
| EAN код | 8595057690509 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0710 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для каналу EKD 80x40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 310,93 ₴/од.

