![Кут внутрішній для короба LR 63x24,5мм ПВХ білий [8855_HB] LR Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716885863_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба LR 63x24,5мм ПВХ білий [8855_HB] LR Kopos
80,55 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8855_HB
Естетичне оформлення місць з'єднання кабельних коробів при організації повороту траси.
| EAN код | 8595057634039 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0097 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LR 30 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24.5 мм |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 80,55 ₴/од.

