![З’єднувач Т-подібний для короба LH 60x40мм ПВХ чорний [8654R_FB] LH Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716884244_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
З’єднувач Т-подібний для короба LH 60x40мм ПВХ чорний [8654R_FB] LH Kopos
1 475,17 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 8654R_FB
Естетичне оформлення місць з'єднання, повороту траси, відведення (спуску) від прямої траси.
| EAN код | 8595568935533 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0920 kg/шт |
| Колір | чорний |
| Матеріал | HF |
| Безгалогенний матеріал | так |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -25 - 90 °C |
| Додаток | для прокладки LH 60x40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 100 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Безгалоговий |
- Ціна: 1 475,17 ₴/од.

