![З’єднувач Т-подібний для короба LH 40x40мм ПВХ чорний [8644_FB] LH Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716884242_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
З’єднувач Т-подібний для короба LH 40x40мм ПВХ чорний [8644_FB] LH Kopos
225,98 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8644_FB
Естетичне оформлення місць з'єднання, повороту траси, відведення (спуску) від прямої траси.
| EAN код | 8595568935427 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0280 kg/шт |
| Колір | чорний |
| Матеріал | HF |
| Безгалогенний матеріал | так |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LHD 40X40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 98 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 225,98 ₴/од.

