![З’єднувач Т-подібний для короба LHD 50x20мм ПВХ білий [8994_HB] LH Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716882835_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
З’єднувач Т-подібний для короба LHD 50x20мм ПВХ білий [8994_HB] LH Kopos
72,25 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 8994_HB
Естетичне оформлення місць з'єднання, повороту траси, відведення (спуску) від прямої траси.
| EAN код | 8595568922410 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0207 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LHD 50x20 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 93 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 72,25 ₴/од.

