![З’єднувач Т-подібний для короба LHD 20x20мм ПВХ бук [8624_I1] LH Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716883066_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
З’єднувач Т-подібний для короба LHD 20x20мм ПВХ бук [8624_I1] LH Kopos
159,43 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8624_I1
Естетичне оформлення місць з'єднання, повороту траси, відведення (спуску) від прямої траси.
| EAN код | 8595057656796 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0090 kg/шт |
| Колір | світло-коричневий |
| Матеріал | HF |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для встановлення LHD 20X20 I1 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 80 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бук |
- Ціна: 159,43 ₴/од.

