![Т-перехід для короба EKD 100x40мм ПВХ білий [8514/EKD_HB] EKD Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716882394_t-perehid-dlya-koroba.jpg)
Т-перехід для короба EKD 100x40мм ПВХ білий [8514/EKD_HB] EKD Kopos
115,29 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8514/EKD_HB
-
| EAN код | 8595057690608 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0280 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для каналу EKD 100x40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 49 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 115,29 ₴/од.

