З’єднувач Т-подібний для короба EKD 100x40мм ПВХ білий [8514_HB] EKD Kopos
320,78 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 125 од.
- Код: 8514_HB
Естетичне оформлення місць з'єднання, повороту траси, відведення (спуску) від прямої траси.
| EAN код | 8595057690578 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0880 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для каналу EKD 100x40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 48 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 320,78 ₴/од.

