![З’єднувач Т-подібний для короба EKD 80x40мм ПВХ білий [8504_HB] EKD Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716882045_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
З’єднувач Т-подібний для короба EKD 80x40мм ПВХ білий [8504_HB] EKD Kopos
258,54 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8504_HB
Естетичне оформлення місць з'єднання, повороту траси, відведення (спуску) від прямої траси.
| EAN код | 8595057690493 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0670 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для каналу EKD 80x40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 45 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 258,54 ₴/од.

