![63x24,5мм Кабель-канал кутовий L=2600мм білий [LR 30_HB] ПВХ LR Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716881692_63x245mm-kabel-kanal-kutovij.jpg)
63x24,5мм Кабель-канал кутовий L=2600мм білий [LR 30_HB] ПВХ LR Kopos
261,32 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: LR 30_HB
Призначений для установки в кут між підлогою і стіною кімнати, або між двома стінами або стіною та стелею. Довжина дорівнює стандартній висоті кімнати.
| EAN код | 8595057615908 |
| Митний код | 39259020 |
| Вага | 0,3750 kg/m |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ударостійкість | 1 J |
| Антибактеріальні | так |
| Ширина | 63 mm |
| Висота | 24,5 mm |
| Довжина | 2,6 m |
| Внутрішня поверхня | 560 mm2 |
| Допуски | доступні довжини з допуском ± 0,5% при 20 ° С |
| Небезпечна зона | Підключення магістральної лінії зв'язку з аксесуарами може бути встановлено в зонах з ризиком вибуху вибухових речовин, горюче-небезпечних зона 2, вибуху пилу - небезпечної зони 22 відповідно до ČSN EN 60 079-10. |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Опис упаковки | упаковка - картон |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24.5 мм |
| Довжина | 2600 мм |
| Ширина | 63 мм |
- Ціна: 261,32 ₴/од.

![63x24,5мм Кабель-канал кутовий L=2600мм білий [LR 30_HB] ПВХ LR Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6716881695_w159_h159_63x245mm-kabel-kanal-kutovij.jpg)
![63x24,5мм Кабель-канал кутовий L=2600мм білий [LR 30_HB] ПВХ LR Kopos, фото 3](https://images.prom.ua/6716881698_w159_h159_63x245mm-kabel-kanal-kutovij.jpg)
