![40x33мм Металевий екрануючий канал L=2000мм оцинкований [SK 40X33_S] Сталь SK Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716881688_40x33mm-metalevij-ekranuyuchij.jpg)
40x33мм Металевий екрануючий канал L=2000мм оцинкований [SK 40X33_S] Сталь SK Kopos
556,87 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: SK 40X33_S
Для екранування окремих електричних ліній Він складається з двох частин, виконаних з гаряче-оцинкованого листа завтовшки 0,55 мм. Може бути встановлений в серії EKE та PK. У випадку встановлення каналу SK 40X33 інструменти з більшою монтажною глибиною не можуть бути використані. Отвори, що використовуються для закріплення PSK 1, розташовані по 250 мм .
| EAN код | 8595057630291 |
| Митний код | 72169180 |
| Вага | 0,7400 kg/m |
| Матеріал | ZN |
| Ширина | 40 mm |
| Висота | 33 mm |
| Довжина | 2 m |
| Внутрішня поверхня | 1200 mm2 |
| Додаток | Для каналів EKE 100X60, EKE 140X60, EKE 180X60, PK 110X65 D, PK 130X65 D, PK 110X70 D, PK 140X70 D, PK 170X70 D, PK 120X55 D, PK 210X70 D. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 556,87 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![40x33мм Металевий екрануючий канал L=2000мм оцинкований [SK 40X33_S] Сталь SK Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6716881690_w159_h159_40x33mm-metalevij-ekranuyuchij.jpg)
