![44x39мм Перегородка для кабельного каналу L=2000мм металева [PEP 60/K_S] Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716881681_44x39mm-peregorodka-dlya.jpg)
44x39мм Перегородка для кабельного каналу L=2000мм металева [PEP 60/K_S] Kopos
494,06 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: PEP 60/K_S
Використовується для розділення внутрішнього простору EKE та PK, а отже, покращує керованість та огляд вставлених кабелів.
| EAN код | 8595057668775 |
| Митний код | 72169180 |
| Вага | 0,4167 kg/m |
| Матеріал | ZN |
| Ширина | 44 mm |
| Висота | 39 mm |
| Довжина | 2 m |
| Додаток | Для каналів EKE 100X60, EKE 140X60, EKE 180X60, PK 110X65 D, PK 130X65 D, PK 110X70 D, PK 140X70 D, PK 210X70 D, PK 170X70 D. |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Перегородка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 44 мм |
- Ціна: 494,06 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

![44x39мм Перегородка для кабельного каналу L=2000мм металева [PEP 60/K_S] Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6716881683_w159_h159_44x39mm-peregorodka-dlya.jpg)
