![45,5x42,5мм Перегородка для кабельного каналу L=2000мм ПВХ [PEP 60_HD] Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716881677_455x425mm-peregorodka-dlya.jpg)
45,5x42,5мм Перегородка для кабельного каналу L=2000мм ПВХ [PEP 60_HD] Kopos
154,37 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: PEP 60_HD
Використовується для розділення внутрішнього простору EKE та PK, а отже, покращує керованість та огляд вставлених кабелів.
| EAN код | 8595057668768 |
| Митний код | 39259020 |
| Вага | 0,2300 kg/m |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Ширина | 45,5 mm |
| Висота | 42,5 mm |
| Довжина | 2 m |
| Додаток | Для каналів EKE 100X60, EKE 140X60, EKE 180X60, PK 110X65 D, PK 130X65 D, PK 110X70 D, PK 140X70 D, PK 210X70 D, PK 170X70 D. |
| Небезпечна зона | Підключення магістральної лінії зв'язку з аксесуарами може бути встановлено в зонах з ризиком вибуху вибухових речовин, горюче-небезпечних зона 2, вибуху пилу - небезпечної зони 22 відповідно до ČSN EN 60 079-10. |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Перегородка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42.5 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 45.5 мм |
- Ціна: 154,37 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

![45,5x42,5мм Перегородка для кабельного каналу L=2000мм ПВХ [PEP 60_HD] Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6716881679_w159_h159_455x425mm-peregorodka-dlya.jpg)
