![7x45мм Перегородка для кабельного каналу L=2000мм ПВХ покрита металевою плівкою [PKS 70/60_XX] Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716881673_7x45mm-peregorodka-dlya.jpg)
7x45мм Перегородка для кабельного каналу L=2000мм ПВХ покрита металевою плівкою [PKS 70/60_XX] Kopos
214,46 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: PKS 70/60_XX
Тонкий шар металевої фольги надає властивості, подібні властивостям перегородки з металу, але вона значно легше. Окремі перегородки повинні бути з'єднані за допомогою з'єднувального проводу PLSK.
| EAN код | 8595057664364 |
| Митний код | 39269097 |
| Вага | 0,1210 kg/m |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Ширина | 7 mm |
| Висота | 45 mm |
| Довжина | 2 m |
| Додаток | Для каналів EKE 60X60, EKE 100X60, EKE 140X60, EKE 180X60, PK 110X65 D, PK 130X65 D, PK 110X70 D, PK 140X70 D, PK 170X70 D, PK 90X55 D, PK 120X55 D, PK 160X65 D, PK 210X70 D. |
| Небезпечна зона | Підключення магістральної лінії зв'язку з аксесуарами може бути встановлено в зонах з ризиком вибуху вибухових речовин, горюче-небезпечних зона 2, вибуху пилу - небезпечної зони 22 відповідно до ČSN EN 60 079-10. |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Перегородка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 214,46 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

![7x45мм Перегородка для кабельного каналу L=2000мм ПВХ покрита металевою плівкою [PKS 70/60_XX] Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6716881675_w159_h159_7x45mm-peregorodka-dlya.jpg)
