![7x45мм Перегородка для кабельного каналу L=2000мм ПВХ [PEKE 60_-C] Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716881671_7x45mm-peregorodka-dlya.jpg)
7x45мм Перегородка для кабельного каналу L=2000мм ПВХ [PEKE 60_-C] Kopos
81,48 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: PEKE 60_-C
служить для поділу внутрішнього простору каналів і тим самим покращує маніпуляції кабелями.
| EAN код | 8595057627079 |
| Митний код | 39259020 |
| Вага | 0,1210 kg/m |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Ширина | 7 mm |
| Висота | 45 mm |
| Довжина | 2 m |
| Додаток | Для каналів EKE 60X60, EKE 100X60, EKE 140X60, EKE 180X60, PK 110X65 D, PK 130X65 D, PK 170X65 D, PK 90X55 D, PK 120X55 D, PK 160X65 D, PK 210X70 D. |
| Небезпечна зона | Підключення магістральної лінії зв'язку з аксесуарами може бути встановлено в зонах з ризиком вибуху вибухових речовин, горюче-небезпечних зона 2, вибуху пилу - небезпечної зони 22 відповідно до ČSN EN 60 079-10. |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Перегородка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 81,48 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

![7x45мм Перегородка для кабельного каналу L=2000мм ПВХ [PEKE 60_-C] Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6716881672_w159_h159_7x45mm-peregorodka-dlya.jpg)
