![Розділювальна перегородка L=2000мм для короба EKD 80х40,100х40,120х40 ПВХ білий [PEKD 40_-C] EKD Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716881669_rozdilyuvalna-peregorodka-l2000mm.jpg)
Розділювальна перегородка L=2000мм для короба EKD 80х40,100х40,120х40 ПВХ білий [PEKD 40_-C] EKD Kopos
63,57 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 196 од.
- Тільки оптом
- Код: PEKD 40_-C
служить для поділу внутрішнього простору каналів і тим самим покращує маніпуляції кабелями.
| EAN код | 8595057690448 |
| Митний код | 39259020 |
| Вага | 0,0950 kg/m |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Ширина | 7 mm |
| Висота | 29,5 mm |
| Довжина | 2 m |
| Додаток | Для коробів і каналів LH 60x40, 80x40 ЕКДА, ЕКД 100x40, 120x40 ЕКДА. |
| Небезпечна зона | Підключення магістральної лінії зв'язку з аксесуарами може бути встановлено в зонах з ризиком вибуху вибухових речовин, горюче-небезпечних зона 2, вибуху пилу - небезпечної зони 22 відповідно до ČSN EN 60 079-10. |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Перегородка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29.5 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 63,57 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

![Розділювальна перегородка L=2000мм для короба EKD 80х40,100х40,120х40 ПВХ білий [PEKD 40_-C] EKD Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6716881670_w159_h159_rozdilyuvalna-peregorodka-l2000mm.jpg)
