![Фіксатор кабелю для короба RL6 60 [05206RL] Quadro ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/1865690603_fiksator-kabelyu-dlya.jpg)
Фіксатор кабелю для короба RL6 60 [05206RL] Quadro ДКС
11,29 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 31 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 05206RL
Призначення:
• спрощення монтажу при разведенні кабелю. Відмітні особливості:
• швидкий монтаж завдяки зручному профілю.
| Не містить (без) галогенів | Ні |
| Ширина кабель-каналу, мм | 60 |
| Регульований за шириною кабель-каналу | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Полипропилен |
| Довжина, мм | 60 |
| Тип продукції | Аксесуари для перфорованих коробів |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Фіксатор кабеля |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22.2 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 36.2 мм |
- Ціна: 11,29 ₴/од.

