![Фіксатор KSN22 ⌀6,3мм поліамід сірий [6178525] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6691773217_fiksator-ksn22-63mm.jpg)
Фіксатор KSN22 ⌀6,3мм поліамід сірий [6178525] OBO Bettermann
6,20 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6178525
Для швидкого монтажу та оптимальної роботи використовуйте клепальний інструмент KNW2. Розмір отворів свердління: 6,5 мм.
Загальна товщина затиску: 2,8–6 мм
| Діаметр перфорації | 6,5mm |
| Колір | світло-сірий; RAL 7035 |
| Матеріал | Поліамід |
| Не містить галогенів | Так |
| Розмір | Ø6,3mm |
| Розмір a | 6,3mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Поліамід |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип конструкції | Цілісна |
- Ціна: 6,20 ₴/од.

![Фіксатор KSN22 ⌀6,3мм поліамід сірий [6178525] OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6691773218_w159_h159_fiksator-ksn22-63mm.jpg)
