![Тримач кабелю 56x25мм для перфорованого короба LK4, LK4/N полістірол сірий [6178092] OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6691773210_trimach-kabelyu-56x25mm.jpg)
Тримач кабелю 56x25мм для перфорованого короба LK4, LK4/N полістірол сірий [6178092] OBO Bettermann
10,68 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6178092
Фіксатор кабельного кріплення для перфорованих кабельних каналів типів LK4 і LK4/N. Фіксатор кабельного кріплення запобігає випаданню вже прокладених кабелів Завдяки встановленим місцям відламування її довжина зменшується для різної ширини каналу на 38, 28 та 23 мм.
| Висота | 25mm |
| Колір | Сірий камінь; RAL 7030 |
| Матеріал | Полістірол |
| Не містить галогенів | Ні |
| Розмір a | 56mm |
| Розмір b | 25mm |
| Узгоджується до ширини каналу | Так |
| Ширина | 56mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Фіксатор кабеля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Полістирол |
- Ціна: 10,68 ₴/од.

![Тримач кабелю 56x25мм для перфорованого короба LK4, LK4/N полістірол сірий [6178092] OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6691773214_w159_h159_trimach-kabelyu-56x25mm.jpg)
