![Кут внутрішній для короба 30x10мм ABS пластик RAL9001 [00387C] AIM ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684467365_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба 30x10мм ABS пластик RAL9001 [00387C] AIM ДКС
69,41 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00387C
Естетичне оформлення місць з'єднання кабельних коробів при організації повороту траси. Матеріал: АБС-пластик
| Колір | Слонова кістка |
| Ширина, мм | 30 |
| Модель/виконання | Основа та кришка |
| Не містить (без) галогенів | Так |
| Глибина, мм | 10 |
| Захисне покриття поверхні | Інше |
| Вид/марка матеріалу | Інше |
| Матеріал | Пластик |
| Спосіб встановлення кришки | Вставлення всередину (вбудовування) |
| Перфорація в основі для монтажу | Так |
| З фіксатором для кабелю | Ні |
| З канальним з'єднувачем | Ні |
| Захисна плівка | Ні |
| Кут, ° | 90 |
| Форма | Симетричний (-е) |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ширина номінальна, мм | 30 |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Кількість відсіків | 1 |
| Висота номінальна, мм | 10 |
| Кількість отворів | 2 |
| Пожежна безпека | Не підлягає обов'язковому підтвердженню відповідності вимогам |
| Тип продукції | Внутрішній кут |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Слонова кістка |
- Ціна: 69,41 ₴/од.

![Кут внутрішній для короба 30x10мм ABS пластик RAL9001 [00387C] AIM ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6684467367_w159_h159_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
