![Рамка универсальная 77x12x64мм на 2 модуля ABS пластик белый [F00011] In-liner Classic ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684471570_ramka-universalnaya-77x12x64mm.jpg)
Рамка универсальная 77x12x64мм на 2 модуля ABS пластик белый [F00011] In-liner Classic ДКС
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: F00011
Рамка універсальна 2-модульна для електроустановних виробів. Призначення: монтаж електроустановлювальних виробів серій "Viva" та типорозмір 45х45 мм пластикові короби "In-liner Front", алюмінієві короби та колони "In-liner Aero", підлогові башточки BUS. Характеристики: матеріал – АБС-пластик; універсальна – встановлюється поверх каркасів: F0000M, F0000MB, F0000A, F0000L; 2-модульна рамка встановлюється поверх одного 2-модульного каркаса; 4-модульна рамка – поверх двох 2-модульних каркасів; 6-модульна рамка – поверх трьох 2-модульних каркасів. Колір білий
| Колір | Білий |
| Ширина, мм | 63 |
| Не містить (без) галогенів | Так |
| Висота, мм | 64 |
| Глибина, мм | 12 |
| Кількість постів (місць) | 2 |
| З відкидною кришкою | Ні |
| Захисне покриття поверхні | Декоративне |
| Висота настановна (вбуд.), мм | 46 |
| Ширина настановна (вбуд.), мм | 54 |
| З полем для напису | Ні |
| Вид/марка матеріалу | Інше |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Безгвинтове затискне кріплення |
| Орієнтація монтажу | Горизонтальн. и вертикальн. |
| Ступінь захисту (IP) | IP40 |
| Підходить для установки в пол | Ні |
| Прозорий | Ні |
| Тип поверхні | Глянцевий |
| Підходить для установки в кабель-канал | Так |
| Підходить для прихованого монтажу (заподліцо) | Ні |
| Модель із плоскою поверхнею | Ні |
| Підходить для встроенного монтажа | Так |
| Кількість постів по горизонталі | 1 |
| Кількість постів по вертикалі | 1 |
| Кількість модулів | 2 |
| Декоративне оформлення | Декор з ескізу |
| Без перегородки | Так |
| Ширина, мм | 63 |
| Довжина, мм | 77 |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Глибина, мм | 10 |
| Пожежна безпека | Не підлягає обов'язковому підтвердженню відповідності вимогам |
| Тип продукції | Рамка универсальная |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Рамка |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Рамка универсальная 77x12x64мм на 2 модуля ABS пластик белый [F00011] In-liner Classic ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6684471571_w159_h159_ramka-universalnaya-77x12x64mm.jpg)
![Рамка универсальная 77x12x64мм на 2 модуля ABS пластик белый [F00011] In-liner Classic ДКС, фото 3](https://images.prom.ua/6684471572_w159_h159_ramka-universalnaya-77x12x64mm.jpg)
![Рамка универсальная 77x12x64мм на 2 модуля ABS пластик белый [F00011] In-liner Classic ДКС, фото 4](https://images.prom.ua/6684471573_w159_h159_ramka-universalnaya-77x12x64mm.jpg)
