![23,1x27,5мм Розділювальна перегородка для короба L=2000мм ПВХ білий [02414] In-Liner Classic SEP-G 40 ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684466811_231x275mm-rozdilyuvalna-peregorodka.jpg)
23,1x27,5мм Розділювальна перегородка для короба L=2000мм ПВХ білий [02414] In-Liner Classic SEP-G 40 ДКС
177,53 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 508 од.
- Тільки оптом
- Код: 02414
Поділ внутрішнього простору короба на секції для роздільного прокладання проводів і кабелів різного типу. Матеріал: композиція ПВХ; Спеціальний борт для утримання кабелю всередині секції короба.
| Модель/виконання | 1 модуль |
| Вид/марка матеріалу | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Довжина, мм | 2000 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Вставляється в фіксатори |
| Підходить для кабель-канала глубиной:, мм | 40 |
| Матеріал | ПВХ (Полівінілхлорид) |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ширина номінальна, мм | 80 |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Пожежна безпека | Не распостраняет горение (соотвествует требованиям ТР от 22. 07. 2008 №123-ФЗ, ГОСТ Р 53313-2009) |
| Тип продукції | Разделителная пластина |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Перегородка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27.5 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 23.1 мм |
- Ціна: 177,53 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м

![23,1x27,5мм Розділювальна перегородка для короба L=2000мм ПВХ білий [02414] In-Liner Classic SEP-G 40 ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6684466812_w159_h159_231x275mm-rozdilyuvalna-peregorodka.jpg)
