![25x17мм Кабель-канал (короб) L=99см коричневий [00304B] магістральний ПВХ In-liner Classic ТМС ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684467947_25x17mm-kabel-kanal-korob.jpg)
25x17мм Кабель-канал (короб) L=99см коричневий [00304B] магістральний ПВХ In-liner Classic ТМС ДКС
101,40 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 38 од.
- Код: 00304B-99
Застосування:
• естетичне прокладання кабелю.
Характеристики:
• колір білий RAL 9016, слонова кістка RAL 9001;
• матеріал: композиція ПВХ;
• дно з перфорацією;
• температура монтажу та експлуатації: від -5° до +60 °С; Комплектація:
• профіль (основа);
• кришка.
| Колір | Коричневий |
| Ширина, мм | 25 |
| Висота, мм | 17 |
| Захисне покриття поверхні | Інше |
| Тип кришки | Знімна (віддільна) |
| Вид/марка матеріалу | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Довжина, мм | 995 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Защелкивание |
| З фіксатором для кабелю | Ні |
| З канальним з'єднувачем | Ні |
| Корисний переріз, мм² | 301 |
| Захисна плівка | Ні |
| Поставляється на котушці/у рулоні | Ні |
| Прозорий | Ні |
| Підходить для обеспеч. цілісності ланцюга (вогнестійкість) | Ні |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ширина номінальна, мм | 25 |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Т. И. З. , мм2 | 301 |
| Максимальний сумарний переріз, мм2 | 301 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Ударна міцність, Дж | 2 |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Кількість відсіків | 1 |
| Напруга пробою, В | Більше 2500 |
| Висота номінальна, мм | 17 |
| Тип продукції | Міні-канал |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 101,40 ₴/од.

![25x17мм Кабель-канал (короб) L=99см коричневий [00304B] магістральний ПВХ In-liner Classic ТМС ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6684467363_w159_h159_25x17mm-kabel-kanal-korob.jpg)
