![100x40мм Кабель-канал (короб) L=99см з направляючими білий [01782] магістральний ПВХ In-liner Classic TA-GN ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684463661_100x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
100x40мм Кабель-канал (короб) L=99см з направляючими білий [01782] магістральний ПВХ In-liner Classic TA-GN ДКС
742,16 ₴/од.
- В наявності 880 од.
- Код: 01782-99
Застосування:
• прокладання кабелю;
• організація робочих місць.
Характеристики:
• матеріал: композиція ПВХ;
• перфорація на основі;
• захисна плівка;
• можливість встановлення перегородки;
• температура монтажу та експлуатації: від -25° до +60 °С. Комплектація:
• профіль (основа);
• кришка.
| Колір | Чисто-Білий |
| Ширина, мм | 100 |
| Модель/виконання | Гладкая (-ое) |
| Номер кольору RAL | 9016 |
| Захисне покриття поверхні | Інше |
| Вид/марка матеріалу | Інше |
| Матеріал | Пластик |
| Спосіб встановлення кришки | Вставлення всередину (вбудовування) |
| Захисна плівка | Ні |
| Матеріал | ПВХ (Полівінілхлорид) |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ширина номінальна, мм | 100 |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Т. И. З. , мм2 | 3164 |
| Максимальний сумарний переріз, мм2 | 3164 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Ударна міцність, Дж | 6 |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Кількість відсіків | 1 |
| Напруга пробою, В | Більше 2500 |
| Висота номінальна, мм | 40 |
| Наявність самоклеючої основи | false |
| Тип продукції | Короб із кришкою |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 742,16 ₴/од.

![100x40мм Кабель-канал (короб) L=99см з направляючими білий [01782] магістральний ПВХ In-liner Classic TA-GN ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6684463662_w159_h159_100x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
