![40x16мм Кабель-канал (короб) L=99см белый [CKK10-040-016-U] ПВХ магистральный UEC, фото 1](https://images.prom.ua/6684410860_40x16mm-kabel-kanal-korob.jpg)
40x16мм Кабель-канал (короб) L=99см белый [CKK10-040-016-U] ПВХ магистральный UEC
95,07 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: CKK10-040-016-U-99
Кабель-канал призначений для прокладання інформаційних, силових та слаботочних електричних комунікацій відкритого типу в офісних та житлових приміщеннях, виробничих та адміністративних будинках, медичних та дитячих установах при новому будівництві та реконструкції.
| Вид материала | трудновоспламеняющийся поливинилхлорид (ПВХ) |
| Высота, мм | 16 |
| Цвет | белый |
| Температура хранения | -32…+60 °C |
| Температура монтажа | -15…+60 °C |
| Срок годности | неограничен |
| Тип замка | двойной |
| Тип монтажа | настенный |
| Ширина, мм | 40 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 95,07 ₴/од.

