![16x16мм Кабель-канал (короб) L=99см дуб [CKK10-016-016-1-K24] ПВХ магістральний Елекор UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865824221_16x16mm-kabel-kanal-korob.jpg)
16x16мм Кабель-канал (короб) L=99см дуб [CKK10-016-016-1-K24] ПВХ магістральний Елекор UEC
78,43 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: CKK10-016-016-1-K24-99
Кабель-канали з текстурою "Сосна" та "Дуб" серії "ЕЛЕКОР" призначені для прокладання інформаційних, силових та слаботочних електричних комунікацій у житлових приміщеннях та заміських будинках при новому будівництві та при реконструкції.
Забезпечення електробезпеки (додаткова ізоляція електропроводки).
Запобігання проведенню від механічних пошкоджень.
Виключення можливої пожежі при короткому замиканні.
Обмеження несанкціонованого доступу до проводки.
Спрощення монтажу електропроводки під час будівництва та реконструкції будівель.
Забезпечує швидкий доступ до проводки в аварійній ситуації.
Можливість швидкої модернізації та доповнення проводки.
| Висота: | 16мм |
| Ширина: | 16мм |
| Довжина: | 995мм |
| Корисний переріз: | 184мм² |
| Матеріал: | Пластик |
| Вид або марка матеріалу: | ПВХ (PVC) |
| Захисне покриття поверхні: | Інше |
| Колір: | Дуб |
| Номер кольору RAL: | 8024 |
| Спосіб або тип кріплення: | Перфорація на основі |
| Тип кришки: | Знімна |
| Монтажна температура: | -15...+60°C |
| Прочность: | ≥ 5кг на см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб |
- Ціна: 78,43 ₴/од.

