![80x40мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [CKK10-080-040-1-K01-010] ПВХ магістральний Елекор UEC, фото 1](https://images.prom.ua/1865844627_80x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
80x40мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [CKK10-080-040-1-K01-010] ПВХ магістральний Елекор UEC
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: CKK10-080-040-1-K01-01099
Магістральні кабель-канали серії "Елекор" призначені для прокладання інформаційних, силових та слаботочних електричних комунікацій відкритого типу в офісних та житлових приміщеннях, виробничих та адміністративних будівлях, медицинских и детских установ при новому будівництві та при реконструкції.
Забезпечення електробезпеки (додаткова ізоляція електропроводки).
Запобігання проведенню від механічних пошкоджень.
Виключення можливої пожежі при короткому замиканні.
Обмеження несанкціонованого доступу до проводки.
Спрощення монтажу електропроводки під час будівництва та реконструкції будівель.
Забезпечує швидкий доступ до проводки в аварійній ситуації.
Можливість швидкої модернізації та доповнення проводки.
| Висота: | 40мм |
| Ширина: | 80мм |
| Довжина: | 995мм |
| Корисний переріз: | 2740мм² |
| Матеріал: | Пластик |
| Вид або марка матеріалу: | ПВХ (PVC) |
| Захисне покриття поверхні: | Інше |
| Колір: | Чисто білий |
| Номер кольору RAL: | 9003 |
| Спосіб або тип кріплення: | Перфорація на основі |
| Тип кришки: | Знімна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 ₴/од.

