![100x60мм Кабель-канал (короб) L=2000мм білий [CKK10-100-060-U] ПВХ магістральний UEC, фото 1](https://images.prom.ua/6684410861_100x60mm-kabel-kanal-korob.jpg)
100x60мм Кабель-канал (короб) L=2000мм білий [CKK10-100-060-U] ПВХ магістральний UEC
383,04 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: CKK10-100-060-U
Кабель-канал призначений для прокладання інформаційних, силових та слаботочних електричних комунікацій відкритого типу в офісних та житлових приміщеннях, виробничих та адміністративних будинках, медичних та дитячих установах при новому будівництві та реконструкції.
| Вид материала | трудновоспламеняющийся поливинилхлорид (ПВХ) |
| Высота, мм | 60 |
| Цвет | белый |
| Температура хранения | -32…+60 °C |
| Температура монтажа | -15…+60 °C |
| Срок годности | неограничен |
| Тип замка | двойной |
| Тип монтажа | настенный |
| Ширина, мм | 100 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 383,04 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

