![230x100мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6191355] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684369003_230x100mm-kabel-kanal-korob.jpg)
230x100мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6191355] ПВХ магістральний OBO Bettermann
3 981,64 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 6191355-99
Настінний монтажний канал як основа каналу з перфорацією в підлозі та відповідною верхньою частиною каналу. 4 верхні затискачі, включаючи затискач кришки, рухомі по всій довжині каналу
| Антибактеріальне лікування | ні |
| Кількість проводів NYM 3 x 1,5 мм² Ø 10,5 мм (без коробки) | 113 |
| Кількість проводів NYM 3 x 2,5 мм² Ø 11,5 мм (без розетки) | 148 |
| Кількість проводів NYM 5 x 1,5 мм² Ø 12,0 мм (без коробки) | 87 |
| Кількість розділів, що підключаються | 3 |
| Конструкція кришки кабель-каналів | вільний |
| Тип кріплення | Нижня перфорація |
| Ширина | 230 мм |
| Вуглецевий слід (GWP) | 5,4019 кг CO₂e / 1 м |
| Розмір (В × Ш × Д) | 100 × 230 × 995 мм |
| Колір | Чисто білий; RAL 9010 |
| Збереження функціональності | ні |
| Без галогенів | ні |
| Висота | 100 мм |
| Затискач для кабелю | Так |
| З'єднувачі каналів | ні |
| Довжина | 995 мм |
| Доставка в рулоні | ні |
| Корисний поперечний переріз | 19702 мм² |
| Клас захисту | IP30 |
| Захисна плівка | ні |
| Код рівня захисту IK | IK04 |
| Діапазон температур (макс.) | 60 °C |
| Діапазон температур (мін.) | -5 °C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 3 981,64 ₴/од.

![230x100мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6191355] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684369005_w159_h159_230x100mm-kabel-kanal-korob.jpg)
