![60x40мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6191134] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/4406336088_60x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
60x40мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6191134] ПВХ магістральний OBO Bettermann
384,97 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 1065 од.
- Код: 6191134-99
Основа профілю кабельного каналу має перфорацію для кріплення.
4 фіксатори для кріплення кришки
Фіксатор кришки можна переміщати по всій довжині кабельного каналу.
| IK-код ступеню захисту | IK04 |
| Вид кріплення | Перфорація основи |
| Виконання кришки кабельного каналу | незафіксований |
| Висота | 40mm |
| Вуглецевий слід CO2 (GWP) від колиски до воріт | 0,9232 кг CO₂e / 1 Метр |
| Довжина | 995mm |
| Захисна плівка | ні |
| Збереження функцій | ні |
| З’єднувач каналу | ні |
| Кількість вставних перегородок | 1 |
| Кількість кабелів NYM 3 x 1,5 мм² Ø 10,5 мм (без розетки) | 10 |
| Кількість проводки NYM 3 x 2,5 мм² Ø 11,5 мм (без розетки) | 8 |
| Кількість проводки NYM 5 x 1,5 мм² Ø 12,0 мм (без розетки) | 7 |
| Колір | сніжно-білий; RAL 9010 |
| Корисний перетин | 1775mm² |
| Min. діапазон робочих температур | -5°C |
| Max. діапазон робочих температур | 60°C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Не містить галогенів | ні |
| Обробка антибактеріальними засобами | ні |
| Поставка рулоном | ні |
| Рівень захисту | IP30 |
| Розмір | 40x60x995 |
| Скоба для кабелю | так |
| Ширина | 60mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 384,97 ₴/од.

![60x40мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6191134] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/4406336090_w159_h159_60x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
![60x40мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [6191134] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 3](https://images.prom.ua/4406336091_w159_h159_60x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
