![40x40мм Кабель-канал (короб) L=99см сірий [6025447] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/6684368860_40x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
40x40мм Кабель-канал (короб) L=99см сірий [6025447] ПВХ магістральний OBO Bettermann
341,80 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6025447-99
Верхня та нижня секції каналу з нижньою перфорацією.
| Антибактеріальне лікування | ні |
| Кількість проводів NYM 3 x 1,5 мм² Ø 10,5 мм (без коробки) | 7 |
| Кількість проводів NYM 3 x 2,5 мм² Ø 11,5 мм (без розетки) | 6 |
| Кількість проводів NYM 5 x 1,5 мм² Ø 12,0 мм (без коробки) | 5 |
| Конструкція кришки кабель-каналів | вільний |
| Тип кріплення | Нижня перфорація |
| Ширина | 40 мм |
| Вуглецевий слід (GWP) від колиски до воріт | 0,8149 кг CO₂e / 1 метр |
| Вимір | 40x40x995 |
| Колір | кам'яно-сірий; RAL 7030 |
| Збереження функціональності | ні |
| Без галогенів | ні |
| Висота | 40 мм |
| Затискач для кабелю | ні |
| З'єднувачі каналів | ні |
| Довжина | 995 мм |
| Доставка в рулоні | ні |
| Корисний поперечний переріз | 1314 мм² |
| Клас захисту | IP30 |
| Захисна плівка | ні |
| Код рівня захисту IK | ІК04 |
| Діапазон температур макс. | 60 °C |
| Діапазон температур мін. | -5 °C |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 341,80 ₴/од.

![40x40мм Кабель-канал (короб) L=99см сірий [6025447] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/6684368861_w159_h159_40x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
